SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A 3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:18
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
97587
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR
Informata rreth publikuesit
Auto Migros -A
Prishtinë
044481948 049 808 805
QAGLLAVICË [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »