SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Clk
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '15
Lloji :
Mercedes CLK 230
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
97595
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedes benz benzins 2001 karrikat me nxemje airbag senzora fellne gumat e reja elkur krejt osht 7 shpejtsi shum i rujtun bojm edhe ndrrim 044/950/775
Informata rreth publikuesit
Sadri
Drenas
+37744911950
Qikatov e re [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »