SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Auto Bartje Shlep 24h
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags, Karrige Elektrike
ID e produktit :
97596
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Auto Bartje Shlep 24h
Informata rreth publikuesit
Meriton
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »