SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet opel astra-2003
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
ID e produktit :
97626
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel astra g-cabrio 2.2 benzin 16 v

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Herolind
045285332
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »