SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota Raw4
Çmimi :
€7,600.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '15
Lloji :
Toyota Rav 4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
97633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Toyota rav4 2.0 diesel regjistimi i par ne ks auto osht ne gjendje te mir.....


044 842 449

MentorPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Tonni
Lipjan
044842449
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »