SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF VI 2.0 TDI -09
Çmimi :
€10,700.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
97637
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF VI 2.0 TDI , viti 2009, regjistrimi deri me 07-05-2016

Vetura eshte ne gjendje te perkryer siq shifet ne foto
Mundet edhe ndrrim
Informata rreth publikuesit
Shpend
Gjilan
+38649480343
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »