SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes Audi A6 quattro 3.0 TDI
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
ID e produktit :
97645
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Audi A6 quattro 3.0 TDI ose ndrroj me vetur ma te vogel .1vit regjistrim i plotesht ne emrin timne gjendje te rregulltfull opsionenuk osht ne hipotek

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeton
Ferizaj
044712012
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »