SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Peugeot 307
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '15
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
320,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
97646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot 307 - 2002 .- 2.0Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
fatjon
Prishtinë
044920753
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »