SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 2.0 TDI - 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '15
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
97663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Manual - 6 Shpejtsii
5 Dyer
ABS
ESP
Klime
Fellne extra... etj
Informata rreth publikuesit
Sokol
Prishtinë
049 181 352
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »