SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 2015 -2016
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '15
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
5
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2015
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
97665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Porosite kerrin tënd direkt në fabrike- me 15% zbritje.
Të kaluara 00.0000. Viti prodhimit 2015-2016.

Ti porosit na ta bimë n'shpi. Me 15% zbritje.
Seria 1/2/3/4/5/6/7 ; X1/X2/X3/X4/X5/X6 ; M1/M2/M3/M4/M5/M6; Z1/Z3/Z4/Z8

049/88 49 38
Informata rreth publikuesit
Abdul
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »