SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW E60
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '15
Lloji :
BMW 525
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor
ID e produktit :
97670
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW E60 525 viti 2004 ngjyr e zez metalike me kilometra 214 000 te sigurta jo fallc me 169 000 e ardhne nga gjermanija turbinen e ka te re gjithashtu edhe frenat me diska te reja remenicen e re per ma shum informata thirrni 044-442-558
Informata rreth publikuesit
afrim
Prishtinë
044-442-558
te flamurtari [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »