SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes A Class
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '15
Lloji :
Mercedes A
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2001
ID e produktit :
97672
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes A Class 1.4 Benzin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Tik
+37745500558
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »