SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '15
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
ID e produktit :
97677
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4 1.6 Sr (benzin),dy dyer,3 dritaret ka me folje të zezë.105 kuaj fuqi (fabrikisht).Në gjendje shumë të mirë teknike.I sapoardhur nga gjermania.Viti i prodhimit: 1999,i padoganuar.210000 km.Qmimi eshtë shumë i ulet ne bazë të cilësisë.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Diki
Mitrovica, Kosovo
044 757 486
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »