SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '15
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
239,870
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
97688
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES AUDI A6 2001 AUTOMATIK, DIZEL NE GJENDJE TE MIRE, REGJISTRIM I SKADUR PREJ DATES 05.05.2015
VETURA ESHTE NE EMER TE INVALIDIDT TE LUFTES , DMTH VEQ ME AUTORIZIM MUNDENI ME E MARR

per me shum info : 045 369 628
Informata rreth publikuesit
Arben
Siria, Arad
Siria, Arad [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »