SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet ndrrohet
Çmimi :
€14,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW Phaeton
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
97690
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet ose ndrrohet phaeton full kaskoPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Prizren
049 206 006 044 37 37 09
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »