SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes 190
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '15
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1987
Ekstra :
Alarm, CD Player, Radio, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
97695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes 190 disel
viti 1987 oshte ne gjendje te mir teknike
regjistrim deri 17-04-2016
nuk eshte hipotek
cdplayer
shiber
5 shpejtsi
centrall


044890432 muharrem gashi
Informata rreth publikuesit
Ibrahim
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »