SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 325i viti 2002
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '15
Lloji :
BMW 325
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
ID e produktit :
97711
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW 325i 2.5 benzin
viti eshte 2002
posedon:klim,senzora mrapa,6cd po ashtu edhe me kaset,drita ledo etj...
me nje fjal foll extra
regjistrim ka deri me 03.2016
bej nrrim me vetura tjera
per me shum imformata telefononi ne tel:044-115-990 ose viber +377-44-115-990Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Pristina
044115990
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »