SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
oristain 12
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '15
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
30,000
Motori (kubik) :
1622.00
Viti :
1990
ID e produktit :
97718
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
eskavator oristain 12 me zinxhir ngjyr portokallii vitit 1990esht ne gjendje te mir puneme milotor uji (me cekic 2400 kg)esht me dogan te paguar me dokumenta te regullta

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ernest E
Lazarati, Gjirokastër, Albania
0695464563
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »