SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mondial FR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '15
Lloji :
Scooters
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
10,000
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2012
ID e produktit :
97722
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mondial RF

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qaush
Gjilan
044483797
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »