SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes c220
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '15
Lloji :
Mercedes C 220
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1995
ID e produktit :
97726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje te mire teknike me 11 muaj regjistrim. Nuk eshte hipoteke

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
044686929
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »