SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 3
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '15
ID e produktit :
97730
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 3 1.9 tdi me arbega gjamat me rrym nuk osht hipotek gjithqka ne nrregull rigjistrim 1 vit i plot ndrrim i mundshum tel 045588368 edhe ne viber +37745509725
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »