SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
hyundai tiburon 2.0 16v Tuning
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '15
Lloji :
Hyundai Tjetër
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
125,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
97731
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes hyundai turbon (mindflash edition) osht 2.0 16 v Benzin viti prodhimit 2000 i importuar nga Zvicrra pa Dogan osht Full tunning fellne me goma t'reja karrigat lekur spoilera klim bojm ndrrim edhe me ndonje vetur tjeter nvaret prej ofertes per me shume info +37744 97 12 12 + Viber
Informata rreth publikuesit
Arlind
Klinë
044971212
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »