SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet nissan sx 200
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '15
Lloji :
Nissan 200 SX
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1990
ID e produktit :
97751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet nisan sx 200 vp 1990 dizell

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
llukman
Prishtinë
o45 891 846
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »