SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz E270
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
270.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
97754
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Benz E270 CDI me keto karakteristika: Dizel 270 Automatik/Tiptronik, Ngjyra Vjollce Metalike,Klima, Dritaret elektrike, Pasqyrat elektrike, Karikat elektrike edhe Nxemse ne ulset, Fellnet tmira, Timoni hidraulik, ABS, Air Bag, Komandan ne timon, Regjistrim deri me 25.05.2017. Esht ne gjendje shum te mir si motori asht edhe ne te gjitha aspektet.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
adonis
Rahovec
049-489-497 049-204-162
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »