SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 318D e90 Facelift
Çmimi fillestar :
€13,000.00
Ju kurseni :
€500.00 (4% zbritje)
Çmimi :
€12,500.00 Çmimi rritet në €13,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:25
Lloji :
BMW 318
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
97766
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW seria 318d.2.0. 143PS. Eshte ne gjendje te shkelqyer ,dhe shum i ruajtur.

REXHISTRIM DERI QERSHOR 2017


Vetura ka 2 par fellne.
-HardDisk per ruajtjen e muzikave
-Usb port.
-Automatic Start/Stop-(Ndalet vet ne semafor).
-Navigacion
- DVD
-Goma te dimrit te reja-(Sava)
-Goma te veres Pilot Sport 3 ,
-Uleset Lekur
-Shtopat LED
-Senzora parkingu
-Senzor Shiut
-Tempomat
-2 par Qelesa
-2 par Fellne
-Komanda ne Timon.

NUK BOJ NDRRIME>VETEM SHITET.


Kontakt : 044 618 710
049 541 432
Informata rreth publikuesit
Gezim
Prishtinë
044618710
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »