SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet urgjent Alfa Romeo 159 2.4 JTD 210ps TI
Çmimi :
€8,200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '15
Lloji :
Alfa Romeo 159
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
211,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
97803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Alfa Romeo 159 2.4 jtd 20v me 210 kuajfuqi modeli TI e vitit 2008 .Vetura eshte e mirembajtur gjithmone me pjese origjinale te Alfa Romeo-s. Eshte servisuar rregullisht dhe permban librin e servisit . Vetura eshte ne gjendje shum te mire dhe nuk ka asnje gervishtje, dhe eshte modeli TI i cili ka frena sportive Brembo , spoilera anesore dhe spoiler prapa !! Vetura ka senzore parkimi mbrapa , Hill holder,Q2 ,etj. Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin e meposhtem !
Vetura ka dogan dhe regjistrim te Shqiperis !!
Gjendemi ne Prishtine!Na kontaktoni ne viber
+386 49 626 620
Informata rreth publikuesit
oliks
Prishtinë
049 626 620
Auto Grezda [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »