SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hyundai Getz 1.1. 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
Lloji :
Hyundai Getz
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
1.10
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags
ID e produktit :
97811
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte e regjistrume me KS ne gjendje shume te rregullt. Viti i prodhimit 2004, nuk ka asnje defekt, me hargjime shume te vogla! Shume praktike per qytet, e sidomos per vozitese femra! Arsyeja pse du me shit eshte se dua ta marr nje vetur me te madhe! Te interesuarit mund te lajmerohen ne email adresen shkelqimtp@yahoo.com Prese bleres serioz Qmimi sipas marrveshjes!
Informata rreth publikuesit
Shkelqim
Plavë Ii (Dytë)
Plavë Ii (Dytë) [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »