SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320 Msport
Çmimi :
€12,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '15
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
97830
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bmw m3 320d sport M 2.0 ne gjendje shum te ruajtur viti 2006Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edison
Drenas
044246814
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »