SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Agila 2002
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '15
Lloji :
Opel Agila
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
166,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2002
ID e produktit :
97843
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Agila, viti 2002, me benzinë - 1.0. Ka klimë, xhama elektronik, abs, goma të reja të dimrit, i ruajtur jashtë e brenda, në gjendje të mirë teknike. Harxhimet e vogla. Ka regjistrim edhe 10 muaj. Tel. 044\220-533

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
visar
Prishtinë
044220533
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »