SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Audi A4 1.9 TDI
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '15
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
97849
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi a4 1.9 tdi Cromline ne gjendje perfekte pa asnje investim.
Klim dy zonale
Full extra
Shum i rujtun jasht pa asnje grith dhe mrena shum i paster.
me kilometrazh te garantuar.
I servisuar tek serviset e autorizuar te Audi.
Informata rreth publikuesit
vsadulla
044800076
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »