SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Renault Laguna
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '15
Lloji :
Renault Laguna
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
22,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
97854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Laguna 2.2 disel servisin e kryn para dy jave ne gjendje shum te rregullt me 6 shpejtsi regjistrim deri ne 2016 bëj edhe ndrrim me Golf IV ose pasat , automatik duhet te jet vetura .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
burim
Malishevë
377 45 522 665
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »