SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bmw 120 me tabela gjermane , 6 shpejtsi , e kompletuar ful
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '15
ID e produktit :
97861
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 120 me tabela gjermane , 6 shpejtsi , e kompletuar full extra. Te gjitha serviset e kryera ne Gjermanit.M packet . Diesel. Full full 150 mij kilometra te kaluara. ksenon , senzora. Etj etj 049-600-975
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »