SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet vw bubble 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '15
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,717
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
97879
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vw bubble-2002-1.9

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arlind
Prishtinë
045398075
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »