SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel astra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '15
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1999
ID e produktit :
97881
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel astra 1.8 benzin / plin ne dizneTe gjitha serviset e kryera, Cenzor mbrapa

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jetmir
045-855-375
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »