SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Man Tga 26.413 Me Prateqa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '15
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
560,000
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Rregullues Klime, Spoiler
ID e produktit :
97884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Man Tga 26.413 Me Prateqa
ne gjendje extra te mir ndrrim i mundeshem me vetur

044566000 dhe 044542000
Informata rreth publikuesit
Ednis
Pejë
044542000
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »