SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Actros 18-35 cistern full e posa ardhur nga jasht
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '15
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Gjysmë-Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,600
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
97887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Actros 18-35 cistern full e posa ardhur nga jasht
ne gjendje extra te mir
volumetri digjital sistemi me te ri .............


044566000 dhe 044542000
Informata rreth publikuesit
Ednis
Pejë
044542000
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »