SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
rimorkio per vetura kiper shlep me dogan faktur me tvsh
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '15
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Hibrid
Kilometrazha :
8,555
Motori (kubik) :
2155.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
97890
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
auto shlep rimorkio per vetura bjen posht hidrolike me dogan bartje veturave pesha bartse 2100kg
Informata rreth publikuesit
Ednis
Pejë
044542000
istog [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »