SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ww bora
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW Bora
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
97895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WW bora 2002 1.9 TDI është ne gjendje te regullt servisët e kryera me ko është Dora e 2

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Prizren
045964450
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »