SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
motorr
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '15
Lloji :
Mini Motots
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,000
Motori (kubik) :
40.00
Viti :
2000
ID e produktit :
97896
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shittet motorr I sapo ardhur nga austria me nje qmim shum te volitshem 70€ nr 049 255 240 ose kontaktoni ne fb Hebip S halimi halimi
Informata rreth publikuesit
hebip
Dragash
049255240
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »