SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet vv golf 4 sport 2.0 benzin marshi manual pres blers serioz
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '15
Lloji :
VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
97916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes vv giolf 4 ,2.0 benzin marshi manual ne fjendje te rregullt ju mirpres blers serioz flm per mir kuptime

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arben
Prishtinë
044 841 969
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »