SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi 80 sport
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '15
Lloji :
Audi 80
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
175
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1992
ID e produktit :
97918
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi 80 sport 1.6 me timon hidraulik ne gjendje shum te mire, mbyllje qendrore me goma treja tdimrit dmth ska nevoj investim ka nevoj regjistrim pres bleres serios

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatlum
Gjilan
044995063
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »