SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Signum 2.2 dti-vib-+37744170816
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '15
Lloji :
Opel Signum
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
181,600
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags, Sensor Parkingu
ID e produktit :
97923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel signum 2.2 dti viti i prodhimit 2003 te kaluar 181.600 ne gjendje shum te mire.Qmimi i diskurueshem -vetura eshte me motor ecotek keshtu qe motorin e ka me zingjire dhe perveq disa grrithave te vogla eshte ne gjendje shum te mire poashtu edhe harxhimet janë të vogla.
Arsyeja e shitjes -posedoj edhe vetur tjeter.
Informata rreth publikuesit
Albert
Te Santea -Te Ish Kuinsi [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »