SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A3, 1.8 benzin, 10/1998, Sport Line V5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '13
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
9797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A3 1.8 benzin, 10/1998, Sport Line V5, tre dyer, rreth 195 mijë km të kaluara;
Klimatronik, Airbag, Alufelne, Goma të reja, Dritare elektronike, Mbyllje centrale;
Hargjimet 7litra në rrugë të hapur. Eshtë në gjendje shumë të mirë.
Regjistrimi i ka skaduar ne date 28.03.2013

Kontakt:
Blerim
+377 44 274 289;
+386 49 274 289;
Informata rreth publikuesit
Betim
Prishtinë
+37744865772
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »