SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 2
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1985
ID e produktit :
97971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 2 1.9 dizel 1985 ne gjendje te rregull rregjistrim ka deri ne prill te viti te ardhshum

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
toni
Skënderaj
049347895
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »