SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura opel vectra viti 91 bezin 2.0 ne gjendje te mire nuk ka regjistrim qe 3 muaj
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '15
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1991
ID e produktit :
97978
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel vectra 2.0 benzin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ruzhdi H
Prizren
044137491 049157804
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »