SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi b4
Çmimi :
€2,999.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '17
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1994
ID e produktit :
97980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi b4 TDI ngjyre te zeze metalike ne gjendje perfekte shum e rujtne me re gjitha paisjet "bleres serioz" Goma te rejaAbsDyert me centrallAlarmQelesi me alarmGjama elektronikEtj... Per info me merr ne tel vetem prej ores : 10.00 deri ne ora 12 paradite.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enzo
Kosovo
045623330
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »