SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vectra 1.6 benzin
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '15
Lloji :
American Cars
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
ID e produktit :
97983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vectra ka edhe 2 muj regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Halil
Gjakova
044319927
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »