SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 1.9 dizel dezg rks 2005
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
97985
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Touran 1.9 dizel dezg rks 2005 ne gjendje te rregullt te gjitha serviset i ka te kryera ne vetur nuk ka nevoj te investohet anje cent per me shum infermata mund te kontaktoni ne nr e telefonit 044177366 ose +37744177366

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mefail
Gjilan
044177366
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »