SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A3 2.0 TDI SPORTBACK AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
108,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
98019
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e hirit metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , ulset sport ,
dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON , tempomat ,
bordkompjuter , senzora te parkingut , navigacion GPS TV HD ,
radio CD SD CARD , dritaret elektrike , mbyllje elektrike ,
abs , esp , airbag , fellne . etj

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=audi-a3-2-0-tdi-sportback-automatik 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »