SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 2002 .2.5 TDI Quatro
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '15
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
ID e produktit :
98020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi shum ne gjendje te mir i ruajtum ka te gjitha serviset e kryme me garancjon per 80 mi kilometra ka goma te reja te veres edhe te dimrit 17inq

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Zymer
Istog
045 35 35 50
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »